سامانه اجاره خودرو خویش ران

پرسش و پاسخ

اجاره خودرو

شما ممکن است در باره اجاره خودرو از سامانه خودروی خویش ران سوالاتی داشته باشید.ما برخی از این سوالات را که حدس زده ایم در اینجا مطرح کرده و به آن پاسخ داده ایم. حال اگر پرسش دیگری دارید با ما در میان بگذارید تا پاسخ مناسب به آن داده شود.

حداقل و حداکثر روزهایی که می توان خودرو را اجاره کرد چه مدت است؟

در مدت اجاره خودرو محدودیتی وجود ندارد.مشتریان می توانند خودروی مورد نظر را از یک روز تا هر چند روزی که لازم دارند رزرو کرده و اجاره کنند.

هزینه تحویل دادن و تحویل گرفتن خودرو چیست؟

این مبلغ صرف نظر از این که خودرو برای چه مدتی اجاره شده، برای هر دفعه اجاره یک بار اخذ می شود.

آیا محدودیت جغرافیائی خاصی برای تردد وجود دارد؟

سامانه خودروی خویش ران مشتری مدار است و هدف ما رفاه مشتریان و رفع نیازهای آنان است.بنابر این خودرو می تواند برای ترددهای شهری، بین شهری و سفرها استفاده شود.

آیا محدودیتی برای مسافت روزانه در نظر گرفته شده؟

برای مسافت طی شده روزانه محدودیتی منظور نمی شود بلکه متوسط مسافت طی شده در کل روزهای اجاره محاسبه گردیده و به عنوان یکی از فاکتورها در طبقه بندی مشتریان در نظر گرفته می شود.

آیا بابت تضمین چک یا سفته دریافت می شود؟

مشتریان ما اعضای سامانه هستند و ما با اعتمادی که به آنها داریم ضرورتی به گرفتن چک معادل قیمت خودرو احساس نمی کنیم و پای بندی اخلاقی آنها را بهترین تضمین می دانیم.

آیا وجه نقد بابت ودیعه دریافت می شود؟

معمولا وجه نقد برای تسویه هزینه هایی چون جرایم و تخلفات رانندگی احتمالی، اخذ می شود. ما در صورت پیش آمدن چنین هزینه هایی، آنها را در پایان مدت اجاره در صورت حساب مشتری منظور و عزضه می کنیم.

چه تضمینی بابت اجاره خودرو گرفته می شود؟

قراردادی که هنگام تحویل خودرو به امضای مشتری می رسد به منزله تضمینی برای اجاره خودروست و مشتری را متعهد به رعایت آن در طول مدت اجاره می کند.

آیا ارئه سند محل سکونت یا جواز شغل برای اجاره خودرو لازم است؟

آدرس محل سکونت و شغل مشتری بر اساس اطلاعاتی که هنگام عضویت وی در سامانه وارد شده در قرارداد اجاره ثبت می گردد.بنابر این امضای قرارداد توسط مشتری به منزله تائید این اطلاعات است و نیازی به تسلیم سند محل سکونت یا جواز شغل نیست.

هزینه سوخت به عهده چه کسی است؟

هزینه سوخت به عهده مشتری است.خودرو با باک پر بنزین تحویل داده می شود و با باک پر هم تحویل گرفته می شود.

آیا خودروی اجاره ای بیمه شده است؟

خودرو اجاره ای بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه دارد.

سامانه اجاره خودرو خویش ران

تجربه ای متفاوت از اجاره خودرو